Gemeente Rheden - Ben je inwoner van gemeente Rheden? Dan kun je gebruik maken van hun subsidie op deze leasepakketten. In dat geval betaal jij geen € 30,- maar € 25,- per maand! Geef bij je bestelling duidelijk aan dat je woonachtig bent in deze gemeente (dit wordt gecontroleerd!). Meld je aan via de pagina subsidieregeling.
Wasbare luiers huren: de Luierbibliotheek
Een pakket om te testen
Alle luiers in het assortiment van BambooBaby staan ook in de luierbibliotheek en zijn beschikbaar om te testen. Ben je geinteresseerd in een bepaalde luier of een bepaald systeem, maar vind je de aanschaf nog een te groot risico? Wil je er straks zeker van zijn dat je de juiste luier hebt gevonden en de pasvorm voor jouw kindje goed is? Dan is het huren van luiers een goede optie! Zo kun je op je gemak de luiers testen en kun je (indien tevreden) overgaan tot aanschaf van de luiers.
Wasbare luiers leasen
Een pakket om voor lange tijd te gebruiken
De insteek van een leasepakket is net iets anders als dat van een pakket luiers om uit te proberen. Bij een leaseconstructie betaal je een vast bedrag per maand voor een vast pakket; de focus ligt op lange termijn gebruik van het pakket. Hierdoor hoef je de luiers niet aan te schaffen en spreid je de (financiële) risico's. De luiers blijven eigendom van BambooBaby, maar jij kunt er als gebruiker net zo lang gebruik van maken als gewenst.
Ben je inwoner van gemeente Rheden? Dan kom je in aanmerking voor hun subsidieregeling op de leasepakketten. Neem snel een kijkje op de pagina subsidieregeling en meld je direct aan!